Найдовші автобуси в світі

У всьому світі автобуси є одним з найбільш поширених видів громадського транспорту. Їх можна охарактеризувати як транспортні засоби, призначені для перевезення великої кількості пасажирів. Більшість з нас звикли бачити звичайний одноповерховий автобус, так як така модель найбільш частіше зустрічається по всьому світу, але є багато інших типів і різновидів автобусів, які вражають своєю довгою і габаритами. У цьому рейтингу ми розглянемо топ-10 самих довгих автобусів у світі.

10. NEOPLAN Jumbocruiser

Це був єдиний в історії зчленований двоповерховий автобус, побудований між 1975 і 1992 роками в Німеччині. У той час автобус потрапив в Книгу рекордів Гіннеса як найбільший за місткістю автобус у світі. Джамбокруизер міг перевозити 103 пасажира і був 18 метрів в довжину.

9. Nova Bus LFS

Це зчленований автобус експлуатувався під управлінням Нью-Йоркського міського автобусного парку. Маючи довжину 18,9 метрів, він займає гідне місце в нашому списку найдовших автобусів у світі.

8. New Flyer XDE60

Ця модель міського автобуса створена з метою підвищення екологічної стійкості. New Flyer – це зчленований автобус, який розроблявся в період з 2009 по 2014 рік. Модель XDE60 має довжину майже 19 метрів. Автобус просторий і надійний. Він споживає менше палива, ніж звичайні міські автобуси, а також має додаткові функції для зниження забруднення, такі як «пуск/зупинка», який відключає дизельний двигун при швидкості менше 13 км на годину.

7. Volvo 7900 Hybrid Articulated

Автобус є екологічно чистим з гібридною технологією, що забезпечує економію палива до 30%. Компанія виробник рекламує його як оптимізований для внутрішніх міських і приміських умов руху, що має до 50% більш низькі викиди вихлопних газів. Місткість автобуса становить до 154 пасажирів, довжина – 18 метрів. Серед інших особливостей цього транспортного засобу – легка конструкція, тиха і безпроблемна робота, а також широка комерційна експлуатація.

6. Hess lighTram O2795

Hess lighTram – це трисекційний автобус-тролейбус, службовець на дорогах Швейцарії. Він має довжину 25 метрів і може перевозити 180 чоловік одночасно. Модель була розроблена з-за необхідності збільшення пасажиромісткості в існуючих моделях швейцарських тролейбусів.

5. Mercedes-Benz O530 GL «CapaCity»

Цей німецький автобус випускається з 2007 року в Німеччини, Туреччини та Словаччини. Mercedes-Benz O530GL є одним з найбільш великих і довгих автобусів, які випускаються тільки в Європі, а довжина самого автобуса навіть перевищує допустиму норму на автодорогах Європи у 18,75 метра (він перевищує допустиму норму майже на метр). Сам цей автобус є розрахованим на перевезення великих мас пасажирів в мегаполісах і добре придатний працювати на інтенсивних пасажирообігом. У даного автобуса є прізвисько «CapaCity», дане йому не дарма: City назва вказує на те, що автобус є міським, а Capacity на те, що автобус є дуже містким.

4. Rede Integrada de Transporte

Автобус був побудований компанією Volvo і Marcopolo для мерії міста Курітіба в Бразилії, і був названий самим довгим автобусом в світі в той час, коли він потрапив в експлуатацію – 5 квітня 2011 року. Довжина автобуса становить майже 28 метрів, а місткість – 250 пасажирів. Цей транспортний засіб працює на біодизелі з соєвих бобів.

3. Van Hool AGG300

Цей автобус довжиною 25 метрів і місткістю 200 пасажирів, був побудований в Бельгії машинобудівною компанією Van Hool. Два прототипу даної моделі були випущені ще в 1990 році для демонстрації, але обидва працюють донині. Один з них знаходиться в Бельгії, а інший в Анголі. Автобус отримав оновлення в 2001 році і був представлений громадськості як новий AGG300.

2. Youngman JNP6280G

Цей мега автобус-суперлайнер є китайським творінням і може перевозити 300 пасажирів. Довжина цього автобуса 25 метрів, що перевищує дозволену довжину на 4 метри. Конструкція шин автобуса гнучка і здатна легко пересуватися по двом рейковим ребрах. Транспортний засіб може розвивати швидкість до 50 км/год. В автобусі 40 пасажирських місць і 5 дверей. Дана модель – відмінне рішення для Китаю, з огляду на його велике населення.

1. AutoTram Extra Grand

AutoTram Extra Grand – це найдовший автобус. Він складається з трьох вагонів, чотирьох рульових осей і має довжину понад 30 метрів. Цей автобус не тільки великий і може перевозити 256 пасажирів одночасно, але і дуже дорогий – його ціна 1,25 мільйона доларів.

Інші цікаві статті на схожу тему:

Фольксваген Тару 2018-2019: новий народний кросовер В кінці цього року автолюбителі зможуть познайомитися з новим паркетником Volkswagen Tharu 2018-2019 року. У нашому огляді ми представимо інформацію п...
Фольксваген Бора 2018-2019 року Седан Фольксваген Бора нового покоління дебютував у Китаї 28 травня 2018 року і готується до виходу на місцевий ринок у вересні поточного року. У на...
Найцікавіші факти про футбол Ні для кого не секрет, що футбол – найпопулярніший вид спорту в світі. Ніхто достеменно не може сказати, коли він з'явився в перші, тому що правила гр...
AirFlow Starship – самий економічний вантажний автомобіль у світі Сьогодні багато говорять про гібриди та електрокарах, більшість автоекспертів вважають, що майбутнє автопрому за такими автомобілями, однак, є й ті, х...
Різні актори однієї ролі: 12 кинопар, які грали одного персонажа Часто в фільмах розповідається історія не одного дня, а довгих років. Це цікаво дивитися глядачеві, але для творців кінострічки вибір акторів ускладню...
Еволюція ідеалів жіночої красоти в різні епохи Жінки будь-якого віку завжди стурбовані своєю красою - вони підганяють її під існуючі стандарти, терплять хворобливі процедури і обмежують себе заради...

Залишити відповідь