Гороскоп на серпень 2018 від Тамари Глоба

Більшість астрологів схиляють голову перед Тамарою Глоба за її найімовірніші гороскопи.

Гороскоп, розміщений у цій статті, був складений Тамарою на серпень місяць 2018 року. Можливо поради, які були розраховані астрологом, допоможуть уникнути неприємностей і не упустити удачу.

Овен

Овен повинен заздалегідь розробити план дій на цей період. На початку серпня Місяць підвищить комунікабельність Баранів, ніж потрібно обов’язково скористатися.

Телець

У серпні Тельці відчують серйозну підтримку Юпітера з 1-го по 10-е число. Тамара Глоба обіцяє, що цей період стане найбільш важливим і продуктивним з усього року.

Але Тельці не повинні забувати про критично налаштованому Нептуні. Він здатний породити ілюзії, що вводять в оману.

Близнюки

Головні подарунки для Близнюків намічені на другу половину серпня, коли планета щастя Юпітер, візьме їх під своє заступництво.

Постарайтеся використовувати всі шанси, які будуть надані вам розташуванням планет і долею.

Рак

З 15 по 26 серпня, астролог прогнозує Раку негативний вплив Сатурна, прагне ускладнити їм життя.

Проблеми можуть рости, як гриби після дощу, тому Рак повинен запастися терпінням і розсудливістю.

Лев

Леви можуть покладати основні надії на успіх на другу половину місяця, коли просуватися до намічених цілей їм допоможе підтримка прихильного Юпітера.

Все, що ви запланували, буде успішно завершено у серпні.

Діва

Протягом усього серпня Плутон буде стимулювати у Діви потреба в активних діях. Розрахунки астролога говорять про те, що Юпітер буде надавати максимальну підтримку з 5 по 12 число.

З 13 серпня він перебуває у критичному стані, тому важливо щоб Діва трохи «збавила оберти», інакше можна звалити на себе непосильну ношу.

Ваги

У Терезів, гороскоп на серпень 2018 року виглядає набагато оптимістичніше, тому що вони частіше відчувати позитивний вплив зірок і удачу. У першій половині місяця їм буде допомагати Місяць, покращуючи відносини з оточуючими і пропонуючи нові знайомства.

Друга половина періоду буде виглядати ще привабливіше, оскільки Терези будуть мати підтримку і захист Юпітера. Підприємницький дух і прагнення до активних дій будуть сприяти реалізації ваших амбіцій.

Скорпіон

Тамара Глоба Скорпіонам обіцяє досить успішне закінчення літа 2018 року, за винятком останніх вихідних, коли Юпітер буде перебувати в поганому настрої.

Далі ситуація урівноважиться й удача знову повернеться.

Стрілець

Стрільцеві зірки обіцяють те, що весь серпень він буде перебувати під захистом Юпітера, що відкриває широкі перспективи.

Отримавши карт-бланш, постарайтеся не упустити з виду поставлені цілі, інакше кінцевий результат може вас розчарувати.

Крім того, ваші невгамовні амбіції можуть спустошити власний гаманець.

Козеріг

Розрахунки для Козерога обіцяє, що на початку серпня його зустрінуть мінімальні перешкоди.

З 18 по 26 число він буде стрімко просуватися до намічених цілей при підтримці Юпітера, що гарантує успіхи у багатьох областях.

Водолій

У другій половині місяця, цей знак Зодіаку буде схильний до критичного впливу Юпітера.

Намагайтеся не втрачати реальний грунт під ногами, ваш кращий час ще попереду, і воно настане пізніше.

Риби

Тамара Глоба, в своєму гороскопі Риби на серпень, радить проявити якомога більше толерантності, щоб нейтралізувати негативний вплив Місяця.

Інакше сварок і конфліктів не уникнути. Останній вівторок і четвер, сприятливий Юпітер обіцяє Рибам пік успіху і удачі в цьому періоді.

Інші цікаві статті на схожу тему:

Гороскоп на серпень 2018 від Василини Володіної   Пропонуємо ознайомиться, що вас може чекати в серпні 2018 року, за розрахунками гороскопу від Василини Володіної.   Овен Д...
Точний гороскоп Василини Володіної на жовтень 2018 року До прогнозів відомого астролога Василини Володіної прислухаються багато: вона дає найбільш точні дані щодо змін долі для всіх знаків зодіаку. Д...
Перевірте, як довго ви проживете за датою народження На цей рахунок є дві протилежні думки. Багато людей хотіли б знати тривалість свого життя. Але не мало і тих, хто ні за що не хотів би володіти такою ...
Гороскоп на серпень 2018 року від Павла Глоби   Серпень – останній місяць літа, і в цей час року нікому не хочеться втрачати ні хвилини часу, адже так важливо насолодитися останніми лі...
Якого кольору вибрати гаманець кожному знаку зодіаку, щоб водилися гроші   Портативний атрибут для зберігання грошей є практично у кожного. Проте мало хто здогадується, що гаманець здатний не тільки зберігати ку...
Який колір волосся відповідає твоєму знаку зодіаку Не варто це сприймати як керівництво до дії. Але можна поекспериментувати. Овни Одного разу я знайшла книгу про знаки Зодіаку, видану на початку...

Залишити відповідь